Żłobek

Dzieci są dla nas najważniejsze Dzieci to największy skarb rodziców. Szczególnie boimy się o nasze maluchy, kiedy są malutkie i bezbronne, kiedy ich rozwój w dużej mierze wspomagany jest przez osobę dorosłą. Nasz żłobek otwiera się z myślą o tych rodzicach, którzy muszą wrócić na rynek zawodowy a jednocześnie chcą zapewnić swojemu dziecku bezpieczny i prawidłowy rozwój. W małych, rówieśniczych grupach dzieci uczą się nowego rytmu dnia, obserwują swoich kolegów, naśladują i usamodzielniają się. Prowadzimy zajęcia umuzykalniające, ruchowe, koordynacyjne oraz ćwiczymy dużą i małą motorykę. Nasza praca z dziećmi to przede wszystkim pielęgnacja i zabawa.

Co nas wyróżnia

Staramy się wykorzystać każdy pogodny dzień w aktywny sposób na placu zabaw. Robimy wszystko, aby rozłąka z rodzicami nie była dla dziecka przykrym przeżyciem, tylko wesołą i aktywną formą spędzania czasu.

BEZPIECZNY, NOWOCZESNY LOKAL

Bezpieczny Lokal
Nasz budynek jest częścią dużej posesji, na której bez problemu można zaparkować samochód, rower lub zostawić wózek.

Lokal uzyskał opinię Rzeczoznawcy Ppoż oraz Sanepid. Na jej podstawie oraz obowiazujących przepisów, został przeprowadzony gruntowny remont, dzięki któremu nasz budeynek jest wygodny, bezpieczny i funkcjonalny. Każda sala wyposażona jest w wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła, drzwi przeciwpożarowe, w holu zainstalowano hydranty wewnętrzne oraz klapy oddymiające. Budynek posiada cztery wyjścia ewakuacyjne. Specjalnie z myślą o maluszkach w łazienkach zainstalowano małe umywalki i sedesy.

ŻŁOBEK A NIE KLUB MALUCHA

Nasz żłobek od 1 września 2012 będzie przyjmował dzieci w wieku od 20 tygodnia do 3 lat, zgodnie z „ustawą żłobkową” z dn 4 kwietnia 2011r. (Dz.U. 2011 nr 45 poz. 235). Nad naszą placówką nadzór będzie sprawować Gmina Łomianki, Sanepid ora Straż Pożarna.

WYKWALIFIKOWANA KADRA PEDAGOGICZNA

Nasz personel to opiekunki z wieloletnim doświadczeniem oraz pełnymi kwalifikacjami do pracy z małymi dziećmi. Fakt, że jesteśmy prawdziwym żłobkiem, gwarantuje rodzicom opiekę zgodną z obowiązującą ustawą, czyli np. ilość opiekunek jest adekwatna do ilości dzieci. Bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój dziecka są dla nas najważniejsze.